"Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in."

Tetování ano nebo ne?

1. dubna 2014 v 7:30 | Andys Lust |  Other
Jako malá jsem si říkala, že tetování mají jenom rockeři a takový typ drsných lidí. Postupem času jsem přišla na to, že tomu tak není. O tetování jem vždycky přemýšlela. Nejdřív to měla být lilie, pak růže, pak blesk atd.
Posečkala jsem až do svých 21let, kdy jsem věděla, že tohle budu chtít navždycky.. co se dozvíte na konci článku ;)

Moc se mi nelíbí, když je někdo potetovaný od hlavy až k patě. Nebo jsou motivy tetování vážně obrovské. Ani s emi extra nelíbí barevné tetování, upřednostňuji černé.
Když si vybíráte tetování, mělo by ladit k vaší osobnosti a mělo by pro vás něco znamenat. Rozhodně bych ho nevolila jako módní doplněk, máte to navždycky!
Líbí se mi jemné motivy tetování jako např ty níže.Bolí to?
Ano :-D co vám budu povídat, kdo řekne, že to nebolí tak podle mě to není možné. Tisíce vpichů přece jen není pro tělo nic přirozeného. Každopádně to není nic, co by se nedalo zvládnout. Nejhorší jsou místa kd eje málo tuku. Takže kosti atd. Já jsem si na to vybrala super místo a to nárt :-D Údajně jedno z nejbolestivějších míst.
Dalo se to vydržet celkem v pohodě :-) akorát ten den večer jsem skoro nemohla chodit :-D O tetování jsem pečovala bepanthenem plus :-)

K mému tetování. Miluju ho. Navrhla jsem si ho sama. ''Provehito in Altum'' znamená to něco jako ''jít stále kupředu'' ''dosáhnout vrcholu''. Tohle je motto mojí nejoblíbenější skupiny 30 Seconds to Mars a na klíční kosti ho má vytetovaný její frontman Jared Leto, mimochodem je to i herec, kdybyste ho někdo neznali (má Oscara :-) ) On je pro mě velká inspirace, ale o tom samotný článek jinak bych to tu psala do rána :-D. No a dál. Pírko pro mě znamená andělské pírko ''víru'' teď nemyslím přímo Boha, ale něco takového co se nedá popsat. Dále jsou to ptáci, pro mě je to symbol volnosti a ''follow your dreams''. Svoje tetování miluju, moc pro mě znamená a nikdy bych své rozhodnutí neměnila, naopak chci ještě další :-)

( Moje inspirace, Jared :)) )

No a co vy a váš názor na tetování? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 1. dubna 2014 v 8:01 | Reagovat

máš ho krásne :) tak ja by som si nejaké tetovanie želala, do budúcnosti,, ale ktovie...najprv treb apočkať na plnoletosť :D

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 1. dubna 2014 v 8:19 | Reagovat

Když mi bylo 15, chtěla jsem tetování hrozně moc, kreslila jsem si a papír co bych tak asi chtěla a kam. Vybrala jsem si místo pod levým prsem a směrem dolů k boku. Jenže to bylo v tu dobu na mě moc drahé a máma protestovala. Dneska jsem ráda, že ho nemám. Protože tetování má dneska opravdu skoro každý, už to není jako dříve, kdy tetování měj jen někdo. Takže za mě tetování NE, ale na ostatních (některých) se mi líbí. To tvoje se mi, ale moc nelíbí, ale tak není to moje tetování a nevím přesně co to znamená. Určitě jsi si to nechala vytetovat z nějakého důvodu :-)

3 Ko Ky Ko Ky | Web | 1. dubna 2014 v 17:50 | Reagovat

moc pěkné:)
já jsem jako malá nechtěla tetování,ale postupem věkem se to měnilo a až si víc vydělám tak si taky pořídím nějaké takové jemné,jak je zde znázorněné :) takové ty větší či obrázkové se mi nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama