"Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in."

Květen 2014

Božský cizinec (Christina Lauren)

13. května 2014 v 22:35 | Andys Lust |  Books
A je tu druhý díl. Co jsem přečetla. Jinak co je nového? Předemnou zápočty, za mnou druhé tetování, všeho je celkem dost :-D


Božský bastard (Christina Lauren)

6. května 2014 v 12:40 | Andys Lust |  Books
Další knížka, co jsem přečetla, poslední dobou to je jak na běžícím páse :-D
Jmenuje se Božský bastard :-)

Espressologie - Kristina Springer

4. května 2014 v 21:39 | Andys Lust
Další ebook, co jsem přečetla je krásná, milá krátká knížka, kterou napsala Kristina Springer a jmenuje se Espressologie.
Jak jste asi správně odhadli, kniha je o kafi. O spousta druzích kávy. Věděli jste, že podle toho jaké kdo pije kafe se dá odhadnout jaký to je člověk a ještě k tomu se tak dá najít ideální partner?
Chci upozornit, že knížka není žádný návod jak si vyvěštit z kafe, nebo poznat jací jste když máte nejradši cappuccino, ale je to román, krátký příběh, který vám však v oblasti kávy může přinést nové poznatky :-)

Pokud by vás tato knížka zajímala více, mrkněte na mou recenzi -->PŘÍMO ZDE<-- můžete se tam podívat na celou mou recenzi a klidně mi tam nechte i váš názror ;-)

Axe anarchy for her!

3. května 2014 v 10:26 | Andys Lust |  Beauty
Ještě si pamatuju, jak jsem nedávno chodila okolo sprejů Axe a říkala: ''proč to neudělají i pro holky?''. No a nedávno jsem šla a koukám Axe pro holky! :-D Jupííí. Nejdříve jsem ale odolala a říkala jsem si, že počkám až dodělám svůj jiný sprej.
Včera jsem už ale neodolala. Axe anarchy for her krásně voní. Měla by to být vůně jablka, ostružiny, santalového dřeva, jantaru a vanilky. Je to sladká-svěží vůně. A hlavně! vydrží strašně moc dlouho! Takže nelituju této koupě. Navíc má super sprej, je jakoby schovaný, otočíte a vyjede vám ten strojek. Vážně super. Za mě BOMBA! :)) škoda, že zatím tu máme jen jeden druh, ale i ten už mě nadchnul :-D